Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8299
Stary 10.04.2012, 16:17
To jest chyba jakis zart!!! nie mozna juz wjezdzac pod stadion zeby bilet kupic? Musze jeszcze 5 zl za parking zaplacic?

Dostałem tez kolejnego maila ze nie jest znany termin wprowadzenia sprzedazy biletow przez internet wiec chyba nic w tym kierunku nie robia skoro nie wiedza tego nadal...
A znajac polityke naszego klubu to bedzie kolejna wielka niespodzianka wprowazdenie takiej sprzedazy... dno i metr mułu....
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując