szprotson napisał(a):

|
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.
|
Gdyby faktycznie cos wiedzieli to wszystkie buki w interencie już by mecz wycofaly..
To,że na chwile sts zablokował zakład,może znaczyć tyle,że kurs zmieniali.
Tak czy siak remis to maks co dziś zdziałamy.
A jak faktycznie Ruch zacznie chuja grac i przechodzic obok meczu to gram live.
