Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8298
Stary 10.04.2012, 15:50
koniak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ta akcja z brakiem możliwości wjazdu za ogrodzenie pod C ,aby kupić bilet jest jednorazowa, ale jeśli nie to niektóre osoby w klubie się coraz bardziej ośmieszają.
Też dzisiaj zastałem pewnych 3 panów,ale odpowiedzieli grzecznie ze w dniu meczu nie jest możliwy wjazd pod stadion. Względy bezpieczeństwa zapewne przynajmniej pod meczem podwyższonego ryzyka.
Odpowiedz cytując