koniak napisał(a):

|
Nie wiem czy ta akcja z brakiem możliwości wjazdu za ogrodzenie pod C ,aby kupić bilet jest jednorazowa, ale jeśli nie to niektóre osoby w klubie się coraz bardziej ośmieszają.
|
Też dzisiaj zastałem pewnych 3 panów,ale odpowiedzieli grzecznie ze w dniu meczu nie jest możliwy wjazd pod stadion. Względy bezpieczeństwa zapewne przynajmniej pod meczem podwyższonego ryzyka.