|
Tu nie chodzi o poglądy polityczne tylko o te 96 ofiary ,trzeba olewać to co mówią ci z wiejskiej i rządu to jest propaganda ,każdy ciągnie na swoja stronę ,pamiętajmy o tych osobach co zginęli i pamiętajmy gdzie lecieli .[*]
Cześć i Chwała Bohaterom !!!!!!!!!!!! - Katyń 1940 - Pamiętamy !!!
|