Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2012, 15:26
Tu nie chodzi o poglądy polityczne tylko o te 96 ofiary ,trzeba olewać to co mówią ci z wiejskiej i rządu to jest propaganda ,każdy ciągnie na swoja stronę ,pamiętajmy o tych osobach co zginęli i pamiętajmy gdzie lecieli .[*]

Cześć i Chwała Bohaterom !!!!!!!!!!!! - Katyń 1940 - Pamiętamy !!!
Odpowiedz cytując