Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8296
Stary 10.04.2012, 15:21
Nie wiem czy ta akcja z brakiem możliwości wjazdu za ogrodzenie pod C ,aby kupić bilet jest jednorazowa, ale jeśli nie to niektóre osoby w klubie się coraz bardziej ośmieszają.
Odpowiedz cytując