Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1485
Stary 10.04.2012, 15:12
Dziś przeczytałem wywiad z żoną Wasermana - piękny, typowo ludzki, bez polityki - należy Jej współczuć.
Innych bzdur nie czytam, nie da się - ani lemingów Kaczora, ani tych po drugiej stronie.

Trzeba dziś "stanąć", chwilę pomyśleć, pomodlić się i zapalić świeczkę za osoby, które zginęły w tej katastrofie.
A zginęła część elity naszego kraju z różnych dziedzin życia społecznego.[*]

Polityka uprawiana na śmierci 96 osób, na tragedii i frustracji Ich rodzin mnie brzydzi.
Odpowiedz cytując