Drozd napisał(a):

|
Co Ty chłopie pitolisz? Moskal tak przygotował piłkarzy mentalnie i fizycznie że grajac przez 70 minut w dziesiątkę i przegrywając 0:1 potrafiliśmy w końcówce wyrównać i mieć okazję na zwycięstwo. Jak można po takim meczu miec pretensje do przygotowań?
|
Nie chcę niczego sugerować, ale to akurat nie musi świadczyć o dobrym przygotowaniu, a właściwie nie jest dowodem na to, iż takowe było. 3-4 mecze po przerwie w rozgrywkach mogą wyjść piłkarzom całkiem nieźle, gdy jeszcze są "na świeżości". Braki często ujawniają się później...