|
Doskonale sobie zdajesz sprawę jak tą niby ustawę obchodzono. Pierwszy przykład to premie i nagrody. Ustawa swoje a życie swoje.
Z mojej strony koniec dyskusji z kilku powodów
1) Napisałem odpowiedź do Orła i nagle połowa forum zaczyna dyskusję wyrywając kontekst. Wyżej napisałem co miałem na myśli i nikomu nie każę się z tym zgadzać.
2) Nigdy tutaj nie popierałem żadnej partii tylko patrzyłem obiektywnie
3) ładna pogoda prawda?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|