Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1109
Stary 10.04.2012, 13:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Prosze Boże pozwól Wiśle wygrać/kupić ten awans



w końcu Bóg jest za Wisłą , a nie za Ruchem!

z taką grą mogą jedynie zapukać do piekła

myślę że Bóg zachce oszczędzić problemów Wiśle , przy wymianie połowy składu widzę już oczami wyobraźni drugi Karabach .

niech wygra lepszy , ale jak Wisła ma pokazać że jest lepsza od Ruchu , ustępując mu w każdym aspekcie ? sportowym i nie tylko
Odpowiedz cytując