szprotson napisał(a):

|
Prosze Boże pozwól Wiśle wygrać/kupić ten awans
|
w końcu Bóg jest za Wisłą , a nie za Ruchem!
z taką grą mogą jedynie zapukać do piekła
myślę że Bóg zachce oszczędzić problemów Wiśle , przy wymianie połowy składu widzę już oczami wyobraźni drugi Karabach .
niech wygra lepszy , ale jak Wisła ma pokazać że jest lepsza od Ruchu , ustępując mu w każdym aspekcie ? sportowym i nie tylko