Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13050
Stary 10.04.2012, 13:26
za Pawłowskiego pewnie tyle samo Lubin by chciał co kiedyś od Legii za Iwańskiego wziąłi czyli 700 tyś €.

Licze bardzo na Żurawia i Kuźbe i ich bystre oczy że wypatrzą dla Wisełki jakiegoś drugiego Błaszcza z
Rakowa.Może nim sie okaże Gajos ?

Jeśli jednak bedzie Bednarz decydował to pewnie postawi na zaciąg zawodników z Bałkanów i ze Słowacji
Odpowiedz cytując