|
za Pawłowskiego pewnie tyle samo Lubin by chciał co kiedyś od Legii za Iwańskiego wziąłi czyli 700 tyś €.
Licze bardzo na Żurawia i Kuźbe i ich bystre oczy że wypatrzą dla Wisełki jakiegoś drugiego Błaszcza z
Rakowa.Może nim sie okaże Gajos ?
Jeśli jednak bedzie Bednarz decydował to pewnie postawi na zaciąg zawodników z Bałkanów i ze Słowacji
|