Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16508
Stary 10.04.2012, 13:17
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Wszystkiemu winny Tusk. Nie mam zamiaru się tu kłócić ale zobacz sobie najpierw jak to bywało za innych rządzących. Wtedy to za grosze pracowali prawda? Już nie wymagam o Ciebie obiektywizmu ale odrobiny prawdy. Trudno abym jej nie zazdrościł że dostaje taką kasę za nicnierobienie. Wstyd mi za co, że ona dostaje tyle szmalu? pewnie że tak.
Reszta odpowiedzi w poście powyżej.
Sprawdź sobie w takim razie co to jest tzw: ustawa kominowa, kto ja zmienił i kto na tym skorzystał. Nadmienię tylko że gdyby działała tak jak poprzednio pani wiceprezes nie mogłaby dostać 40k PLN miesięcznie.