qchar90 napisał(a):

przecież Szymon Pawłowski co chwile ma jakąś kontuzje
zagra 2 dobre mecze, potem 2 slabsze i kontuzja i tak cały czas
ona ma juz 26 lat a co nie ktorzy nadal uwazaja go za mlody talent
|
Oczywiście, że nie jest młodym talentem ale kogoś Wisła kupić musi, a nie wierzę w sprowadzenie zawodników jak Kupisz, Makuszewski, etc. gdyż są na 'medialnej fali' i będą kosztować niebotyczne pieniądze. Pawłowski jest ograny i jeżeli zdrowie mu dopisze mógłby z marszu wejść do składu Wisły, podobnie z resztą Dawid Nowak. Obaj jednak mają szklane nogi i mogliby podzielić los Niedzielana, Vargi, Garguły czy Dawidowskiego we Wiśle.