Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 10.04.2012, 13:07
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Przyznam szczerze, że przeglądając dziś internet i komentarze związane ze Smoleńskiem, to aż włosy mi na głowie dęba stają. Kiedy czytam posty w stylu "Szkoda, że tam jeszcze Jarka nie było" to naprawdę zaczynam się zastanawiać czy internet nie powinien być bardziej kontrolowany - przesadzam w przypływie emocji. Jak można w obliczu tak wielkiej tragedii pisać takie bzdury, przecież to z urzędu powinno być ścigane cholera wie z jakiego paragrafu. Jak ten kraj ma funkcjonować, kiedy ze śmierci prezydenta i pierwszej damy, itd. robi się szopkę i życzy tego samego Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ten kraj znów powinien zniknąć z mapy politycznej na jakieś półtora wieku, żeby może odrodziła się w Naszym społeczeństwie tożsamość i poszanowanie do pewnych wartości, bo dziś byle puścić 'taniec na lodzie' i już większość jest ucieszona.
Wypadałoby jeszcze zapytać kolegę ASa czy to przypadkiem nie zakłóca: "merytorycznej,opartej na dowodach dyskusji ,mającej na celu wyjaśnienie tego co sie stało w Smoleńsku"
Odpowiedz cytując