anthony09 napisał(a):

|
Radka Sobolewskiego podziwiam za ambicję, wolę walki, nieustępliwość, chęć zwycięstwa ale poziom sportowy w jego wykonaniu obecnie jest na przeciętnym poziomie i na tym uważam, że powinniśmy poprzestać podobnie powinien pójść Radek jak Maciek Żurawski, powinien odpuścić, bo organizmu nie oszuka (rocznikowo to ma już 36 lat).
|
A kogo to obchodzi ile ma lat? Jakbyśmy mieli 10 Sobolewskich w wieku 36 lat to byśmy walczyli o mistrza w tym sezonie a nie środek tabeli.
Większość najemników w tej drużynie może pokornie prosić Radka żeby móc się jego ręcznikiem wytrzeć.