|
Nie ma szans na korzystny wynik w tym meczu. Sezon dla tego zespołu już się skończył. Plaga kontuzji i nie chciejstwo kopaczy doprowadziło do takiej sytuacji. Nie ma sensu się napinać.
Pozdrawiam
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|