Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16505
Stary 10.04.2012, 12:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nikt za darmo podwyżek nie daje. Chyba że w państwowej firmie za rządów cudaka. A lemingi zazdroszczą ze też by chciały. Nie wstyd Ci? Czy nie dotarło do ciebie że ta kasa jest wypłacana z Twoich podatków. A potem bredzą ze trzeba firmę sprzedać bo nierentowna. Tak jak stocznie i huty. Teraz czas na koleje? Wiesz co to jest kompleks?
Wszystkiemu winny Tusk. Nie mam zamiaru się tu kłócić ale zobacz sobie najpierw jak to bywało za innych rządzących. Wtedy to za grosze pracowali prawda? Już nie wymagam o Ciebie obiektywizmu ale odrobiny prawdy. Trudno abym jej nie zazdrościł że dostaje taką kasę za nicnierobienie. Wstyd mi za co, że ona dostaje tyle szmalu? pewnie że tak.
Reszta odpowiedzi w poście powyżej.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy