Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16503
Stary 10.04.2012, 12:06
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Drozd ty naprawdę masz jakiś kompleks. gdy dostajesz podwyżkę w pracy to zapewne jej nie przyjmujesz dla zasady prawda
Nikt za darmo podwyżek nie daje. Chyba że w państwowej firmie za rządów cudaka. A lemingi zazdroszczą ze też by chciały. Nie wstyd Ci? Czy nie dotarło do ciebie że ta kasa jest wypłacana z Twoich podatków. A potem bredzą ze trzeba firmę sprzedać bo nierentowna. Tak jak stocznie i huty. Teraz czas na koleje? Wiesz co to jest kompleks?
Hej Nasz TS !!