Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 10.04.2012, 12:04
Nie ma już nic do stracenia ,liga porażka teraz tylko PP zostaje i tu trzeba zagrać na 200 % możliwości tym bardziej że nie wygraliśmy pięciu ostatnich spotkań a jak wiadomo zła seria kiedyś się kończy,chyba że klub nie płaci pensji ,zawodnicy wiedzą że się ich pozbędą ,nie zależy nikomu na puchary europejskie w przyszłym sezonie ,ale tego się nie dowiemy ,jedyne rozwiązanie zagrać tymi co mają jeszcze długie kontrakty i zawodnikami ME i zacząć tworzyć podstawy nowej WISŁY.
A dla niedowiarków http://www.youtube.com/watch?v=C56jpni_G3s
Odpowiedz cytując