Drozd napisał(a):

|
Chłopie tym trzecim sortem rok temu zrobiliśmy mistrzostwo i wyszliśmy z grupy w LE. Kibic powinien być na stadionie choćby po to żeby piłkarzyków zjebać za op...alanie się. Niestety teraz może i sie nie chcą op....ć ale nie wiedzą jak mają przy motywatorze grać. Są zmotywowani ale nie mają zielonego pojęcia do czego. Więc kopią do przodu i biegają bez ładu.
|
To już nie ta sama drużyna. Teraz każdy z nich już myśli o wakacjach i tyle...
adikos1906 napisał(a):

Dodaj w podpisie napinacz jeszcze KIBIC SUKCESU. Dobrze, że Cie dzisiaj nie bedzie i tak bardzo dobrze będziemy się dziś bawić a Wisła wygra w karnych. Na przekór wszystkim niedowiarkom i kibicom sukcesu ! ....A MAĆ !
WSZYSCY NA RUCH !
|
Teraz na mecz przyjść to tylko sobie pośpiewać. Nic więcej , bo oglądać nie ma co.