pysio napisał(a):

Choćby klub za darmo rozdawał bilety to i tak nie mam zamiaru marnować swojego czasu, aby oglądać tą żenującą drużynę złożoną z najemników z 3 sortu...
Iść na mecz w którym z statystycznego punktu widzenia padnie mniej niż jedna bramka.. nie, to nie dla mnie...
|
Chłopie tym trzecim sortem rok temu zrobiliśmy mistrzostwo i wyszliśmy z grupy w LE. Kibic powinien być na stadionie choćby po to żeby piłkarzyków zjebać za op...alanie się. Niestety teraz może i sie nie chcą op....ć ale nie wiedzą jak mają przy motywatorze grać. Są zmotywowani ale nie mają zielonego pojęcia do czego. Więc kopią do przodu i biegają bez ładu.