Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1099
Stary 10.04.2012, 11:56
pysio napisał(a):Wyświetl post
Choćby klub za darmo rozdawał bilety to i tak nie mam zamiaru marnować swojego czasu, aby oglądać tą żenującą drużynę złożoną z najemników z 3 sortu...

Iść na mecz w którym z statystycznego punktu widzenia padnie mniej niż jedna bramka.. nie, to nie dla mnie...
Chłopie tym trzecim sortem rok temu zrobiliśmy mistrzostwo i wyszliśmy z grupy w LE. Kibic powinien być na stadionie choćby po to żeby piłkarzyków zjebać za op...alanie się. Niestety teraz może i sie nie chcą op....ć ale nie wiedzą jak mają przy motywatorze grać. Są zmotywowani ale nie mają zielonego pojęcia do czego. Więc kopią do przodu i biegają bez ładu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując