Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 10.04.2012, 11:52
hunter napisał(a):Wyświetl post
Nie ma za co

Co do "Terra Nova". Na razie przyszłość serialu nie jest znana. Dotychczasowa stacja (FOX) nie jest zainteresowania kupieniem licencji na emisję 2. sezonu. Producenci toczą jednak rozmowy z innymi kanałami, a zainteresowanie podobno jest. Czas pokaże, czy coś się z tego "urodzi", czy pójdzie oficjalna informacja o anulowaniu.
imho serial przesłaby przegłupi a końcówka to już totalne dno.

jak ktoś nie ogladał to serial jest o cofnięciu sie w czasie do czasów dinozaurów, gdzie ludzie budują osadę. No i oczywiscie w ....e techniki przeniesli ze sobą a na koniec to juz dinozaury {ciach ciach spojlery}. Syf.
Powód: spoilery
Ostatnio edytowane przez rav : 10.04.2012 o godz. 14:09.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując