hunter napisał(a):

Nie ma za co 
Co do "Terra Nova". Na razie przyszłość serialu nie jest znana. Dotychczasowa stacja (FOX) nie jest zainteresowania kupieniem licencji na emisję 2. sezonu. Producenci toczą jednak rozmowy z innymi kanałami, a zainteresowanie podobno jest. Czas pokaże, czy coś się z tego "urodzi", czy pójdzie oficjalna informacja o anulowaniu.
|
imho serial przesłaby przegłupi a końcówka to już totalne dno.
jak ktoś nie ogladał to serial jest o cofnięciu sie w czasie do czasów dinozaurów, gdzie ludzie budują osadę. No i oczywiscie w ....e techniki przeniesli ze sobą a na koniec to juz dinozaury {ciach ciach spojlery}. Syf.