Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 10.04.2012, 11:35
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi kto po tej wpadce odszedł z klubu?
Jak to kto? Nie wiesz kto najbardziej kopał sie po głowie w rewanżu? Brożki.

seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Smuda zbudował drużyne i charakter gry przylazł nędzny Kasperczak tylko to kontynuował. Miałeś niedawno kasperczana i co pokazał?!!!!!!!!! Mistrza straciliśmy jak by dostał Skorża mistrz by był!
Jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem. Skorża przegrywał z Arką u siebie a mistrza by zdobył? Chyba sobie jaja robisz. Kasperczak mistrza by zdobył gdyby nie sabotaż. Trzeci raz mieliśmy wygrać? To dla mafii nie do pomyślenia. Pyry już od lat przebierały nogami. Nie pamiętasz że W tym samym czasie kiedy Jop robił swoje, Ruch dał sobie przy pomocy sędziego strzelić dwie bramki? W tym roku im oddają za przysługę. Jeszcze nas dzisiaj sędzia przekręci.

Smuda to przegrał z Polonią mistrzostwo, a nie zbudował drużynę. Przegrał albo oddał, kto to wie?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.04.2012 o godz. 11:44.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując