Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3555
Stary 10.04.2012, 11:16
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Co z tego, że będzie się miało świetnego kierowcę,jak ten będzie miał chujowy samochód,a Valckxowi naobiecywano gruszek na wierzbie i wyrolowano.
Trzeba wziąść pod uwage , że bardziej prawdpodobne jest to, że to Stan nie korzysta z opcji przedłużenia współpracy a nie odwrotnie
Niestety obawiam się, że po Stanie będziemy mieć kiedyś takie wspomnienia jak po Petrescu czyli doceni się go, gdy go już nie będzie.
zgadzam się, tak będzie...

Oczywiście Stan popełnił błędy, ale przecież każdy je robi, kto działa w jakiejkolwiek dziedzinie życia.
A polityka transferowa jest zawsze trudna do przewidzenia, szczególnie działając w naszej sytuacji.

Przypominam, że nie popełnia błędów ten, co nic nie robi, np. ten co leży na plaży w Egipcie... chyba kążdy wie o kogo mi chodzi...

Stan pewnie będzie działał w zachodnim klubie, lub jak już od dawna ptaszki świerkają, że podatki będzie płacić w gminie Warszawa...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.04.2012 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując