Pablo84 napisał(a):

Co z tego, że będzie się miało świetnego kierowcę,jak ten będzie miał chujowy samochód,a Valckxowi naobiecywano gruszek na wierzbie i wyrolowano.
Trzeba wziąść pod uwage , że bardziej prawdpodobne jest to, że to Stan nie korzysta z opcji przedłużenia współpracy a nie odwrotnie 
Niestety obawiam się, że po Stanie będziemy mieć kiedyś takie wspomnienia jak po Petrescu czyli doceni się go, gdy go już nie będzie.
|
zgadzam się, tak będzie...
Oczywiście Stan popełnił błędy, ale przecież każdy je robi, kto działa w jakiejkolwiek dziedzinie życia.
A polityka transferowa jest zawsze trudna do przewidzenia, szczególnie działając w naszej sytuacji.
Przypominam, że nie popełnia błędów ten, co nic nie robi, np. ten co leży na plaży w Egipcie... chyba kążdy wie o kogo mi chodzi...
Stan pewnie będzie działał w zachodnim klubie, lub jak już od dawna ptaszki świerkają, że podatki będzie płacić w gminie Warszawa...