Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1092
Stary 10.04.2012, 10:59
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=Sr4Hk...eature=related

co do dzisiejszego meczu.
Dopóki piłka w grze....To jest właśnie piękno piłki.Arsenal w LM w pierwszym meczu przegrał z Milanem 4-0 a w drugim było 3-0 i prawie wyeliminowali ich.To nie sa szachy czy tenis gdzie wszystko jest proste i łatwe.TO JEST PIŁKA NOŻNA
To jest piłka nożna ale w tamtym meczu wszyscy walczyli na 120% do końca a tutaj piłkarze płaczą bo musieli zrobić tańsze zakupy w Bonarce w marcu, wyjdą poklepią pomiędzy stoperami dostaną bramkę, Garguła powie że muszą ze sobą porozmawiać.

Jeśli miał by się wydarzyć cud to trzeba by w 70% wystawić kopaczy z ME oni przynajmniej starali by się dostać pod bramkę.
Odpowiedz cytując