markowywislak napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=Sr4Hk...eature=related
co do dzisiejszego meczu.
Dopóki piłka w grze....To jest właśnie piękno piłki.Arsenal w LM w pierwszym meczu przegrał z Milanem 4-0 a w drugim było 3-0 i prawie wyeliminowali ich.To nie sa szachy czy tenis gdzie wszystko jest proste i łatwe.TO JEST PIŁKA NOŻNA
|
To jest piłka nożna ale w tamtym meczu wszyscy walczyli na 120% do końca a tutaj piłkarze płaczą bo musieli zrobić tańsze zakupy w Bonarce w marcu, wyjdą poklepią pomiędzy stoperami dostaną bramkę, Garguła powie że muszą ze sobą porozmawiać.
Jeśli miał by się wydarzyć cud to trzeba by w 70% wystawić kopaczy z ME oni przynajmniej starali by się dostać pod bramkę.