|
No musze przyznac ze maja leb. Zmniejszyc odpowiedzialnosc i zwiekszyc wynagrodzenie rownoczesnie. Idealny strzal dla tak zwanych bmw, bierny mierny ale wierny. Gdyby miala ambicje zwyczajnie by nie przyjela tej fuchy ale jej nie chodzi o dobro kolei tylko swoje wlasne. Typowy polski urzedas. Grzac dupe na tylku, za nic nie odpowiadac, brac jak najwiecej. Przykra konstatacja jest taka ze obecna wladza jest stworzona dla takich ludzi.
|