|
Ruch gra prostą piłkę. Do bólu prostą, jak proces myślowy Piecha. Nie jest to coś co mogłoby przerosnąć naszych kopaczy, nawet gdyby zagrali na 3/4 możliwości.
W dodatku Ruch przegrał bardzo ważny mecz z Legią. Mistrzostwo, które zaczęło im się majaczyć na horyzoncie nagle szybko odjechało. Pozbierają się ? Jakaś fajfuśna, szybko strzelona bramką przez Wisłę może ich jeszcze bardziej zakręcić.
I tak drużyna, która tydzień temu była wymieniana przez niektórych jako największy faworyt do dubletu może w kilka dni przegrać wszystko.
Wygramy te 2:0 i to będzie wszystko na ten sezon.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|