tomasz_19 napisał(a):

fajnie by było gdyby Dudka wrócił... bardzo solidny zawodnik, razem z Wilkiem stworzyli by parę nie do przejścia w środku pola... do tego byłby za darmo...pomarzyć zawsze można
|
przecież jemu nie chodzi o Dariusza Dudkę, tylko o Dariusza Dudka, co wyraźnie napisał:
anthony09 napisał(a):
|
* Zastępujemy drogiego Nuneza, którego wypożyczenie (200tys dolarów wypo+ 200 tys euro kontrakt) kosztowało nas przez rok pewnie z 350 tys euro na rzecz Darka Dudka, który może zagrałby u nas za 300 tys euro.
|
reszta to głupoty, szkoda komentować