Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13043
Stary 10.04.2012, 10:06
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
fajnie by było gdyby Dudka wrócił... bardzo solidny zawodnik, razem z Wilkiem stworzyli by parę nie do przejścia w środku pola... do tego byłby za darmo...pomarzyć zawsze można
przecież jemu nie chodzi o Dariusza Dudkę, tylko o Dariusza Dudka, co wyraźnie napisał:

anthony09 napisał(a):
* Zastępujemy drogiego Nuneza, którego wypożyczenie (200tys dolarów wypo+ 200 tys euro kontrakt) kosztowało nas przez rok pewnie z 350 tys euro na rzecz Darka Dudka, który może zagrałby u nas za 300 tys euro.







reszta to głupoty, szkoda komentować
Odpowiedz cytując