Wyświetl pojedynczy post
Maska
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 10.04.2012, 09:39
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
Mysle, że kibice i media też robią swoje. Drużyna jest krytykowana cały czas, są nagonki na poszczególnych piłkarzy... już z góry jest przesadzone kto wyleci. Oni już chyba są tym zmęczeni i mają w dupie na którym miejscu skończą. Na dodatek 3 trener w tym sezonie... masakra.
Podobnie mi się wydaje. Zapewne w drużynie było takie ciśnienie i presja, że większość zawodników nie poradziła sobie z tym a szczególnie ta osoba, która zwolniła Moskala. Gdyby dzisiaj wygrali z Ruchem i awansowali i by wygrali w derbach to by wszystko się odwróciło bo znów by mówili i pisali ludzie o nich pozytywnie - wtedy by nie było jeszcze sezonu przegranego za sprawą PP. Bo ciężko jest mi wyobraźić sobie, że rok temu zdobywaliśmy Mistrza a teraz nawet pucharów nie będzie.
Odpowiedz cytując