Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 10.04.2012, 08:53
W obecnej sytuacji albo trzeba zostawić Probierza, bo i tak wiele gorzej nie będzie (choć o derby się obawiam ale za późno na rewolucję chyba).
Albo (i tu zaraz mnie zjedzą niektórzy) Henia Kasperczka zatrudnić -> warsztat, doświadczenie i umiejętności na pewno nieporównywalnie większe od Probierza i tak jak Henry ma szansę skorzystać z doświadczenia (choć może tego nie gwarantuje) to Probierz nie ma z czego korzystać, więc gwarantuje NIC.
Nie ma co się w obecnej sytuacji klubu napinać na trenera zagranicznego i to jeszcze z nazwiskiem (podobnie, jak na transfery), a wolę Hernia w najgorszej formie niż Frantza i Probierza na raz w najlepszej.
To mogłoby być wyjście z jakąkolwiek szansą na sukces i w naszym zasięgu finansowym.
Dla uzupełnienia - ja twierdzę, że Kasperczak niepotrzebnie wyleciał tak szybko za drugim razem (że o pierwszym nie wspomnę - zamiana na Liczkę) i że on swoje umie.
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 10.04.2012 o godz. 08:56.
Odpowiedz cytując