Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1079
Stary 10.04.2012, 02:03
A dziwisz się? Większość już nie wierzy, bo musimy nadrabiać 2 bramkową różnicę z pierwszego meczu, czyli musimy zdobyć co najmniej dwie bramki, a kiedy nam to się ostatnio udało?

W ostatnich 4 meczach nie potrafimy stworzyć sobie klarownej sytuacji ciągle jest to klepanie 60 procent posiadania piłki i nic z tego nie mamy. Znowu wystarczy jakaś prymitywna kontra, prosta w kierunku Piecha, czy dobrze wykonany fragment przez Zieńczuka i znowu zgubimy krycie i po meczu. Ruch nie ma w zespole indywidualności, ale grają po prostu konsekwentnie, fizycznie z wielkim sercem to wszystko uzupełnia się z wypracowanymi schematami przez Fornalika.

Nie wygramy bez piłkarzy zapierdalających od jednej strony boiska na drugą walczących na każdym metrze kwadratowym o piłkę dlatego też się obawiam. Z Ruchem zagrają niemal na pewno piłkarze tacy jak Paljić, Lamey czy Jirsak, którzy oczywiście nie będą umierać za klub, który za niecałe pół roku już opuszczą. Dlatego też obawiam się o wynik, że dostaniemy wcir i bynajmniej nie po ambitnej walce.

Wielka szkoda, że Jovanović czy Czekaj akurat w kluczowy momencie złapali kontuzje. Może są słabi (chociaż nadal liczę, że będziemy mieli jeszcze pocieche z Czekaja), ale przynajmniej im zależy i gdyby byli na tym meczu o wynik byłbym pewniejszy, a tak szansę są znikome. Trudno będzie też o dobry doping, bo dużo osób nie ma nerwów oglądać takiej Wisły (nie mówię, że ja się do nich zaliczam), którą tworzą leniwe galerianki o żenujących umiejętnościach piłkarskich i przede wszystkim bez charakteru dlatego frekwencja zapewne będzie ok. 10 tyś.
Odpowiedz cytując