Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13041
Stary 10.04.2012, 00:53
anthony09 napisał(a):Wyświetl post

* Zastępujemy drogiego Nuneza, którego wypożyczenie (200tys dolarów wypo+ 200 tys euro kontrakt) kosztowało nas przez rok pewnie z 350 tys euro na rzecz Darka Dudka, który może zagrałby u nas za 300 tys euro.
Dudce kończy się kontrakt faktycznie, ale w wywiadzie dla bodajże Piłki Nożnej powiedział, że powrót do Polski jest raczej nierealny. Pojawiły się dla niego ciekawe oferty z m.in Bundesligi i Premier League i to najprawdopodobniej w którejś z tych lig będzie kontynuował karierę. Nie ma co się dziwić, bo Darek ma już 28 lat prawdopodobnie ostatni moment do transferu i zaistnienia w którejś z najlepszych lig świata (Nie oszukujmy się, bo Bundesliga czy Premier League jeśli chodzi o poziom sportowy jak i ten marketingowy przewyższają o klasę albo dwie francuską ligę i w jakimkolwiek klubie z Anglii czy średniaku Bundesligi byłoby mu się dużo łatwiej wybić) przy pewnym miejscu w kadrze i opinii najważniejszego gracza Auxerre.
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
* Zastępujemy Boguskiego Stiliciem i w tym wypadku będzie drastyczny skok ale warty, bo za takiego chłopaka to się płaci od 1 mln euro w góre
Zacznijmy od tego, że nas na niego nie stać chciałby zarabiać kosmiczne jak na nasze warunki pieniądze co za wyklucza zupełnie jego transfer. Poza tym Stilić ma zrypany charakter, w Lechu dobrze z nim zrobili psuł atmosferę w szatni swoimi wiecznymi fochami i egoizmem to zaczęli go odsuwać od pierwszego składu albo grzał ławę albo trybuny. Nawet jeśli chodzi tylko i wyłącznie o samą formę Stilica to słusznie, bo ma już zupełnie wyjebane na tą ligę i Lecha myślami jest już przy letnim oknie transferowym, w końcu kończy mu się kontrakt raczej niemożliwe, żeby go przedłużył. Znajdzie sobie angaż w jakimś klubie kupi go Stuttgart czy Borussia Monchegladbach, którzy interesowali się nim już sezon i pół roku temu teraz ma o tyle większe szanse na angaż, że działacze tych klubów nie będą obawiały się, że znowu wydadzą ponad 5 milionów euro na kolejnego gracza z Polski, który ze swoim podejściem prawdopodobnie skończy jak Klich czy kilkanastu innych piłkarzy cieszących się tutaj opinią b. utalentowanych graczy, a po transferze na zachód przyzwyczajeni do opierdalania się całymi dniami w galeriach nie przywykli do ciężkiego treningu i praktycznie braku wolnego i gdzieś tam przepadli nie małe pieniądze z transferu się nie zwróciły.
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
* Za młodego Szewczyka grałby młody Stępiński, oczywiście za free a rep. U-17, będzie grał na ME u-17 i może się wypromować -> transfer do Młodej Ekstraklasy
Co chcesz od Szewczyka? Szewczyk z tego co wiem to bardziej na lewego pomocnika, czy ofensywnego pomocnika się nadaje, niż na napastnika z kolei Stępiński to typowa "9" także nie rozumiem pozbywania się jednego kosztem drugiego.
Odpowiedz cytując