Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 09.04.2012, 23:34
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No i co w związku z tym ? Ktoś się ma bać ? jak tak to czego i kogo?

Zupełnie nie rozumiem pytania? A skąd ja mam wiedzieć? Może prawda komuś otworzy oczy. I się przy wyborczej urnie zastanowi.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ja się pytam poważnie, po co ktoś miałby ujawniać prawdę o tym co się stało w Smoleńsku, czy samolot spadł sam czy ktoś mu w tym pomógł ? Uważacie, że w XXI wieku w dobie satelit i Echelonu nie wiadomo co tam się naprawdę wydarzyło? Nie oszukujcie się nawzajem,bo od Amerykanów po Hindusów doskonale wiadomo co się tam wydarzyło feralnego dnia. Tylko kogo to tak naprawdę szczypie.
Najdramatyczniejsze jest to że ktoś może już po opublikowaniu raportu ujawniać prawdę. To że zaistniała taka sytuacja to dowód belejakości wszystkich działań które nastąpiły po katastrofie. Już za samo to cudak nie miał prawa wygrać wyborów. Wliczając w to brak zwrócenia się o pomoc organizacji międzynarodowych. Ale jest mainstream .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 09.04.2012 o godz. 23:55.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując