Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1293
09.04.2012, 22:06
słuszna uwaga, nie ukrywam napaliłem się na Toyotę ale biorę jeszcze inne autka pod uwagę,może kia może chevrolet bo liczy się dany egzemplarz nie sama marka
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo