Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 09.04.2012, 21:56
gizmo napisał(a):Wyświetl post
dzięki nie trzeba, ogólnie chce się dowiedzieć co sądzicie o toyotach. czy warto je kupować czy lepiej np kia, bo interesuje mnie mały, ekonomiczny, do 20 tys zł samochodzik do miasta, weekendy za miastem
jak kupujesz używkę to wazneijszy jest stan techniczny niż marka.co z tego ze np toyota ma lepsza opinie skoro jest zajeżdzona na smierc?kupisz tylko dlatego bo to japończyk z pierwszych miejsc bezawaryjności?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując