gizmo napisał(a):

|
dzięki nie trzeba, ogólnie chce się dowiedzieć co sądzicie o toyotach. czy warto je kupować czy lepiej np kia, bo interesuje mnie mały, ekonomiczny, do 20 tys zł samochodzik do miasta, weekendy za miastem
|
jak kupujesz używkę to wazneijszy jest stan techniczny niż marka.co z tego ze np toyota ma lepsza opinie skoro jest zajeżdzona na smierc?kupisz tylko dlatego bo to japończyk z pierwszych miejsc bezawaryjności?