Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#549
Stary 09.04.2012, 21:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post
hunter, luke1906

dzięki kurza twarz, przez Was spędzam całe święta przed TV oglądając jeden odcinek za drugim i nie mogę się oderwać

mowa oczywiście o "krwi i dupczeniu"
Nie ma za co

Co do "Terra Nova". Na razie przyszłość serialu nie jest znana. Dotychczasowa stacja (FOX) nie jest zainteresowania kupieniem licencji na emisję 2. sezonu. Producenci toczą jednak rozmowy z innymi kanałami, a zainteresowanie podobno jest. Czas pokaże, czy coś się z tego "urodzi", czy pójdzie oficjalna informacja o anulowaniu.
Odpowiedz cytując