Nie ma za co
Co do "Terra Nova". Na razie przyszłość serialu nie jest znana. Dotychczasowa stacja (FOX) nie jest zainteresowania kupieniem licencji na emisję 2. sezonu. Producenci toczą jednak rozmowy z innymi kanałami, a zainteresowanie podobno jest. Czas pokaże, czy coś się z tego "urodzi", czy pójdzie oficjalna informacja o anulowaniu.