Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pryku11
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Zbaszynek(Ziemia Lubuska)
Offline
#
25355
09.04.2012, 21:36
Jak zrobić taki napis na czarnej folii ?
[IMG]file:///E:/DOCUME%7E1/Dom/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///E:/DOCUME%7E1/Dom/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
pryku11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pryku11
Znajdź inne posty napisane przez pryku11