Birsa napisał(a):

|
Nie wiem jak wy, ale ja bym u nas widział na środku obrony Adama Banasia. Koleś od początku tej rundy króluje i panuje w Zagłębiu i jestem pewien tego, że z Arkiem Głowackim tworzyliby najlepszą parę stoperów w lidze.
|
Podobno jak każde polskie drewno był przepłacony i kosztował miliony!
A na poważnie Zagłębie kupiło go za niebotyczna kwotę około 150 tysięcy euro (600 tysięcy PLN).
Ja wolałbym Dancha z Górnika. Ciekawe jakie miliony euro będzie kosztował? Wszak polskim drewnem jest (z definicji przepłaconym) A skończy się pewnie na 200 tysięcy euro.