Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20166
Stary 09.04.2012, 21:23
Sartre
Ci niektórzy to twierdzili przed sezonem że Korona spadnie
Tacy zawsze są na forach...

Ruch to dobrze ułożony i wybiegany zespół grający w prawie każdym meczu na 100%. Oni lepiej nie mogą grać bo są słabi kadrowo. Nie mają już z czego pocisnąć. Mają kilku ciekawych kopaczy kilku starych doświadczonych i świetnego Fornalika na ławce trenerskiej.

Legia gra zazwyczaj w lidze tak na 60% -75%. Ale jak musi przycysnąc to mimo zachowawczej gry, braku formy u niektórych kopaczy potrafi wejść na poziom niedostępny dla Ruchu.
Dlatego Legia była faworytem, bo Legia gra nierówno, często słabo ale kadrowo bez przesady - jest 2 razy silniejsza od Ruchu. Problem był tylko w głowach piłkarzy Legii a szczególnie w głowie Ljuboi

Martwi gra Lechii. Za tydzień w Poznaniu.... tragedia.

No i ciekawe czy Amica dalej walczy o puchary po zgubieniu punktów w Kielcach? Nie ukrywam że cieszy mnie że zgubili punkty
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując