Sartre
Ci
niektórzy to twierdzili przed sezonem że Korona spadnie

Tacy zawsze są na forach...
Ruch to dobrze ułożony i wybiegany zespół grający w prawie każdym meczu na 100%. Oni lepiej nie mogą grać bo są słabi kadrowo. Nie mają już z czego pocisnąć. Mają kilku ciekawych kopaczy kilku starych doświadczonych i świetnego Fornalika na ławce trenerskiej.
Legia gra zazwyczaj w lidze tak na 60% -75%. Ale jak musi przycysnąc to mimo zachowawczej gry, braku formy u niektórych kopaczy potrafi wejść na poziom niedostępny dla Ruchu.
Dlatego Legia była faworytem, bo Legia gra nierówno, często słabo ale kadrowo bez przesady - jest 2 razy silniejsza od Ruchu. Problem był tylko w głowach piłkarzy Legii a szczególnie w głowie Ljuboi
Martwi gra Lechii. Za tydzień w Poznaniu.... tragedia.
No i ciekawe czy Amica dalej walczy o puchary po zgubieniu punktów w Kielcach? Nie ukrywam że cieszy mnie że zgubili punkty
