Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20164
Stary 09.04.2012, 21:12
Cytat:
kolego nie ironizuj,
Nie umiem

Cytat:
ja tylko pokazuje, że wasza gra nie jesttaka rewelacyjna
Znajdź Legionistę na tym forum, który się "napina" i twierdzi że jest

Cytat:
i tego mistrzostwa jeszcze nie zdobyliście,
Nikt z nas tego nie kwestionuje, nie od dziś kibicujemy Legii żeby wiedzieć, że od wielu lat dopóki ma matematyczne szanse na to, żeby MP nie zdobyć, to nie ma co się koronować


Cytat:
wasi piłkarzyki nie mają jaj, co pokazali w meczu z Ruchem grając u siebie będąc faworytem bawli się w kontry i bronienie
Po pierwsze - oglądaliśmy różne spotkania chyba, w pierwszej połowie Ruch może z dwa razy zapędził się pod bramkę Legii. Pierwsze pół godziny Ruch jedyne co robił, to oddawał inicjatywę Legii i czekał na błędy - ale to się wtedy podobno nazywa taktyka i konsekwencja W drugiej połowie role się zamieniły - Ruch przycisnął, my strzeliliśmy bramki.

A nawet jeśli, to:

Cytat:
fakt przyniosło to skutek


Cytat:
tylko ja jakby moja Wisła tak zagrała u siebie w meczu ligowym szczęśliwy bym nie był.
Jakby wygrała, to byś był

Cytat:
No chyba, że robimy z Ruchu drużynę z takimi indywidualnościami jakie ma Wisła czy Legia to okej
Niektórzy na tym forum twierdzili już nawet przez chwilę, że Ruch ma papiery do zdominowania ligi na lata, inni twierdzili że to już jest typowy zespół czołówki.
Legionista
Odpowiedz cytując