Mistal napisał(a):

kolego nie ironizuj, ja tylko pokazuje, że wasza gra nie jesttaka rewelacyjna i tego mistrzostwa jeszcze nie zdobyliście, wasi piłkarzyki nie mają jaj, co pokazali w meczu z Ruchem grając u siebie będąc faworytem bawli się w kontry i bronienie, fakt przyniosło to skutek tylko ja jakby moja Wisła tak zagrała u siebie w meczu ligowym szczęśliwy bym nie był. No chyba, że robimy z Ruchu drużynę z takimi indywidualnościami jakie ma Wisła czy Legia to okej . Dla mnie to Ruch zasłużył w tym sezonie na mistrza, chociażby za to, że nie kalkuluj tylko grają na 100%. Jeśli mistrz ma być słąby to niech będzie chociaż charakterny.
|
IMO to tak samo zagraliśmy w tamtym roku z Jagą jak graliśmy o mistrza, no chyba, że coś źle pamiętam
