Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE
Offline
#
13037
09.04.2012, 21:06
Nie wiem jak wy, ale ja bym u nas widział na środku obrony Adama Banasia. Koleś od początku tej rundy króluje i panuje w Zagłębiu i jestem pewien tego, że z Arkiem Głowackim tworzyliby najlepszą parę stoperów w lidze.
Birsa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Birsa
Znajdź inne posty napisane przez Birsa