Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13037
Stary 09.04.2012, 21:06
Nie wiem jak wy, ale ja bym u nas widział na środku obrony Adama Banasia. Koleś od początku tej rundy króluje i panuje w Zagłębiu i jestem pewien tego, że z Arkiem Głowackim tworzyliby najlepszą parę stoperów w lidze.
Odpowiedz cytując