Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20160
Stary 09.04.2012, 21:02
Cytat:
Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać? Dla mnie w tym meczu to Niebiescy pokazali jaja bo sie nie bali nie bronili bramki tylko zaatakowali, jakby skupiali się tylko na bronieniu skończyło by się pewnie 0:0. Wy grając u siebie nastawialiście się na kontry, wygraliście, gratulacje za to, tylko że tak jak zagrał Ruch (otwarcie) może zagra z wami jeszcze Lech, pozostałe 5 to wy będziecie musieli atakować, i jeszcze wcale nie musicie zdobyć tego mistrzostwa wystarczą 3 remisy, lub remis i porażka.
Uwłacza. Obiecujemy zrezygnować z MP, jeżeli jakimś cudem się do niego doczłapiemy.
Legionista
Odpowiedz cytując