Marszałek napisał(a):

|
No i co w związku z tym ? Ktoś się ma bać ? jak tak to czego i kogo?
|
Jak to kto ? Tusk ! Kaczyński jak wygra wybory ,to pozamyka wszystkich z PO do wiezienia z Tuskiem i Komorowskim na czele ,że mu brata do spółki z Ruskimi zabili
