Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1132
Stary 09.04.2012, 19:22
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ten Wasz Kasperczak miał samograja, jakim byla Wisła.Jak to, pewien piłkarz powiedział on w szatni po prostu się "nie wpierdalał"
To Kasperczak nie zmienił ustawienia z 3-5-2 na 4-4-2? Nie wprowadził swojej taktyki? A ten "samograj" czasem lekko się nie zaciął Smudzie, a potem Liczce?
PS Janas się nie wpierdala.
Odpowiedz cytując