Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
warszawiak&vendeta
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20158
Stary 09.04.2012, 18:43
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Co do 0 22 i jego wpisie o 9 MP... Coz, akurat tu mam podobne zdanie. Kiedys czytalem jego wytlumaczenie, i twierdzie ze MP powiniene byc dla Legi bo przeciesz kazdy wtedy kupowal, a tylko Legie ukarano.
To jest mentalnie poziom dzieci z podstawowki.
Zlapane na sciaganiu podczas sprawdzianu nie pogodzi sie z 1, tylko bedzie ryczalo ze inni tez sciagaja. I co kuzwa z tego? Bylo sciaganie? Bylo. I koniec. Bylo kupowanie? Bylo. I koniec.
Tak w nawiasie mowiac, nie wiem co za frajde moglby sprawic taki tytul? Tytul dla samego numerka...
Tak, masz racje. Jeśli kupili mecz, to kupili i nic tego faktu nie zmienia, nawet jeśli inni też kupowali i należało ich też ukarać. To prawda.
Ale bądźcie konsekwentni. Wielokrotnie na tym forum czytałem jak to Legia "kradła" zawodników za komuny. Ale jakoś nigdy nie przeczytałem tego o Śląsku Wrocław. Dlaczego? Bo byli gorszym złodziejem? To już ich usprawiedliwia?
Nie bądźcie hipokrytami.

Lucjan Brychczy-pół wieku z Legią!
Odpowiedz cytując