Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13033
Stary 09.04.2012, 17:58
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Gruboo
Chłopie to nie jest FM Stilic,jakiś Djemba Djemba
Chłopie nie było transferów jak nie było dziury budżetowej to chyba nie myślisz że będą jak ta dziura jest!
Człowieku nie chcę trolować;] Dla mnie wszystkie te transfery są możliwe i nie jest to jakaś wielka nibylandia. *Zastępujemy drogi szrot Lamey -> Celebanem, który będzie zarabiał mniej.

* Zastępujemy Jaliensa Głowackim, który będzie zarabiał mniej (biorąc pod uwagę rozwiązanie kontraktu będzie ich koszt wychodził +/- na równi),
* Zastępujemy drogiego Bunoze taniuśkim Nalepą,
* Zastępujemy drogiego Diaza porównywalnie drogim Piotrem Brożkiem, któremu pewnie pozwoli się odejść za free, max 200 tys.
* Zastępujemy Paljicia jakimś zagranicznym grajkiem
* Zastępujemy drogiego Nuneza, którego wypożyczenie (200tys dolarów wypo+ 200 tys euro kontrakt) kosztowało nas przez rok pewnie z 350 tys euro na rzecz Darka Dudka, który może zagrałby u nas za 300 tys euro.
* Zastępujemy Sobolewskiego Djembą-Djembą, który w Odense zarabia 250 tys. euro, a jest lepszy (ew. możemy zostać przy Sobolu)
* Zastępujemy Jirsaka Pazdanem, oczywiście Pazdan zarabia mniej i
* Zastępujemy Boguskiego Stiliciem i w tym wypadku będzie drastyczny skok ale warty, bo za takiego chłopaka to się płaci od 1 mln euro w góre
* Zastępujemy Bitona Brożkiem - > koszt porównywalny
* Zastępujemy Daniela Bruda młodym Michalem Chrapkiem
* Pozyskujemy Milika, bo 2 napastników to za mało na cały sezon
* Za młodego Szewczyka grałby młody Stępiński, oczywiście za free a rep. U-17, będzie grał na ME u-17 i może się wypromować -> transfer do Młodej Ekstraklasy


Dodatkowo wspomnę, że wydatki są znikome! Większość jest wolna, albo strasznie tania jak Brożek, Milik pewnie też drogi nie jest na razie

edit: Djemba-Djemba to gość, który gra w środku pomocy w Odense, ma 22 mecze w rep. Kamerunu, ma grę w Premiership w Man Utd ( znikomą ale ma!), ma duże doświadczenie i jest w miarę do wyciągnięcia za sensowne pieniądze, a jest młodszy od Sobolewskiego i mógłby nauczyć naszych młodych profesjonalizmu z zachodu, którego brakuje Sobolowi, który całą karierę spędził w Polsce i ma 35 lat -> pora na emeryturę przy odpowiednim pożegnaniu go. Chłopak z zasadami ale powinien odejść, bo będzie wyłącznie gorszy. Djemba-Djemba na 1,5 roku byłby ok. Środek Pomocy to miejsce gdzie potrzeba chłopa z wielkim doświadczeniem, ogranego na Międzynarodowej Arenie a on spełnia wszystkie przesłanki
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 09.04.2012 o godz. 18:09.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując