markowywislak napisał(a):

Gruboo
Chłopie to nie jest FM Stilic,jakiś Djemba Djemba
Chłopie nie było transferów jak nie było dziury budżetowej to chyba nie myślisz że będą jak ta dziura jest!
|
Człowieku nie chcę trolować;] Dla mnie wszystkie te transfery są możliwe i nie jest to jakaś wielka nibylandia. *Zastępujemy drogi szrot
Lamey -> Celebanem, który będzie zarabiał mniej.
* Zastępujemy
Jaliensa Głowackim, który będzie zarabiał mniej (biorąc pod uwagę rozwiązanie kontraktu będzie ich koszt wychodził +/- na równi),
* Zastępujemy drogiego
Bunoze taniuśkim Nalepą,
* Zastępujemy drogiego
Diaza porównywalnie drogim Piotrem Brożkiem, któremu pewnie pozwoli się odejść za free, max 200 tys.
* Zastępujemy
Paljicia jakimś zagranicznym grajkiem
* Zastępujemy drogiego
Nuneza, którego wypożyczenie (200tys dolarów wypo+ 200 tys euro kontrakt) kosztowało nas przez rok pewnie z 350 tys euro na rzecz
Darka Dudka, który może zagrałby u nas za 300 tys euro.
* Zastępujemy
Sobolewskiego Djembą-Djembą, który w Odense zarabia 250 tys. euro, a jest lepszy (ew. możemy zostać przy Sobolu)
* Zastępujemy
Jirsaka Pazdanem, oczywiście Pazdan zarabia mniej

i
* Zastępujemy
Boguskiego Stiliciem i w tym wypadku będzie drastyczny skok ale warty, bo za takiego chłopaka to się płaci od 1 mln euro w góre
* Zastępujemy
Bitona Brożkiem - > koszt porównywalny
* Zastępujemy
Daniela Bruda młodym Michalem Chrapkiem
* Pozyskujemy Milika, bo 2 napastników to za mało na cały sezon
* Za młodego
Szewczyka grałby młody
Stępiński, oczywiście za free a rep. U-17, będzie grał na ME u-17 i może się wypromować -> transfer do Młodej Ekstraklasy
Dodatkowo wspomnę, że wydatki są znikome! Większość jest wolna, albo strasznie tania jak Brożek, Milik pewnie też drogi nie jest na razie
edit: Djemba-Djemba to gość, który gra w środku pomocy w Odense, ma 22 mecze w rep. Kamerunu, ma grę w Premiership w Man Utd ( znikomą ale ma!), ma duże doświadczenie i jest w miarę do wyciągnięcia za sensowne pieniądze, a jest młodszy od Sobolewskiego i mógłby nauczyć naszych młodych profesjonalizmu z zachodu, którego brakuje Sobolowi, który całą karierę spędził w Polsce i ma 35 lat -> pora na emeryturę przy odpowiednim pożegnaniu go. Chłopak z zasadami ale powinien odejść, bo będzie wyłącznie gorszy. Djemba-Djemba na 1,5 roku byłby ok. Środek Pomocy to miejsce gdzie potrzeba chłopa z wielkim doświadczeniem, ogranego na Międzynarodowej Arenie a on spełnia wszystkie przesłanki
