Kocur napisał(a):

A jakie to ma znaczenie do kiedy ma kontrakt?
Jestem się gotów założyć że nie dotrwa do końca sezonu - pewnie ze strachu przed blamażem się zepnie z gwiazdkami na derby a potem być może przerżnie wszystko do końca.
|
Wszystko zależy od tego, ile do powiedzenia ma Bednarz. Do końca sezonu gość na pewno dotrwa, bo nam się już skończyły opcje na znalezienie trenera w 2 dni
