Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20157
Stary 09.04.2012, 15:41
Edson odpowiedziałem.

Rok temu o tej samej porze było mniej więcej tyle samo postów legionistów co i teraz.

Niektórzy szukają problemu na siłę, argumentując to tym, że mamy szanse na mistrzostwo Polski. Rok temu nie mieliśmy szans na mistrza i jakoś było dużo komentarzy.
Dlaczego wtedy drogi Edsonie nie zadałeś tego samego pytania? Jam wiem dlaczego, ale zostawię to dla siebie.
Odpowiedz cytując