|
Edson odpowiedziałem.
Rok temu o tej samej porze było mniej więcej tyle samo postów legionistów co i teraz.
Niektórzy szukają problemu na siłę, argumentując to tym, że mamy szanse na mistrzostwo Polski. Rok temu nie mieliśmy szans na mistrza i jakoś było dużo komentarzy.
Dlaczego wtedy drogi Edsonie nie zadałeś tego samego pytania? Jam wiem dlaczego, ale zostawię to dla siebie.
|