|
Każda passa, dobra czy zła ma swoje przerywniki. Zawsze jest jakieś oko cyklonu. No i to jest jedyne na co liczę.
A swoją drogą, gdyby jeszcze niedawno ktoś powiedział, że strzelenie dwóch bramek na Reymonta polskiej drużynie to mission impossible to bym go odesłał do lekarza...
Od nóg...
|