|
To nie FM, jakim cudem klub ma wyciągnąć tych wszystkich zawodników przy obecnej sytuacji finansowej? Fakt, że są oni do pozyskania za darmo nie oznacza, że nie będą chcieli wysokich kontraktów, na które nas po prostu nie stać. Już widzę jak Stilić chce zostać w TME a Białkowski czy Dudka robią krok w tył, żeby siedzieć na ławce w Wiśle. Twój post nadaje się do Nibylandii niestety.
|